Gear

Onopgemerkt met Cairo Camo van Heimplanet

gearlimits-heimplanet-cairo-camo-tent-polychromlab
Heimplanet heeft de afgelopen jaren veel verzoeken gekregen voor het ontwerpen van een tent die het mogelijk maakt onopgemerkt in het wild te bivakkeren. Heimplanet heeft hier gehoor aan gegeven en lanceerde dit voorjaar een geheel nieuw patroon; de Cairo Camo.

Heimplanet introduceert Cairo Camo

Het is een camouflage achtig patroon dat beschikbaar zal zijn op haar gehele assortiment tenten. Het unieke patroon ontwerp is geïnspireerd op de traditionele Arabische patronen. De geometrie en de bijzondere combinatie van kleuren zorgt voor een unieke drie-dimensionaal effect dat Cairo Camo in staat stelt om volledig opgaan in zijn omgeving. Om de lancering te vieren heeft Heimplanet een – door Polychromlab uit Tirol ontworpen – hybride jas uitgebracht met hetzelfde Caïro Camo patroon.

Lees ook  Review: Heimplanet Motion Ellips 25L rugzak

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Gerelateerd

Junya Watanabe X Mammut: de berg in de stad

Junya Watanabe dook in het archief van Mammut en kwam terug met zes jassen en een rugzak. Ventile,…

Arc’teryx System 0: de Sperro SV is een hardshell die je hoort te verslijten, niet te vervangen

Arc’teryx lanceert System 0, een ontwerpkader dat circulariteit vanaf de eerste schets inbouwt. De…

De Garmin fēnix 9 Pro belt nu zelf om hulp

Garmin presenteert de fēnix 9 en fēnix 9 Pro. Het Pro-model krijgt een titanium kast, een scherm…

Dynafit maakt van zichtbaarheid een designkeuze – de nieuwe Reflective-collectie

Dynafit lanceert een complete Reflective-collectie voor heren en dames, met 360°-reflecterend…

Cube schrijft een nieuw hoofdstuk voor zijn race- en mountainbike collectie

Cube vernieuwt de race-, gravel- en mountainbikecollectie grondig, met een lichtere Litening Aero…

De Hoka Tecton X 4 is lichter, stijver, en nog steeds geen speelgoed

HOKA vernieuwt de Tecton X met PROFLY X-technologie, een lichter Vibram-zool en een verbeterd…

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer: één schoen voor kracht én kilometers

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer, een schoen die kracht en kilometers moet combineren….

Keb Lätt: Fjällräven’s antwoord op de ultralight-hype, zonder het ultralight-gedoe

Fjällräven en lichtgewicht zijn twee woorden die je niet automatisch in één zin gebruikt. Het…

ThruDark lanceert drie rugzakken. Eén ervan was al op de Everest.

ThruDark brengt drie technische rugzakken uit. Eén stond al op de Everest. De Orbital 30L en…