Action Sports Kleding

Review: Under Armour Men’s Combine Training Slub Fleece ¼ Zip Hoodie

review-under-armour-mens-combine-training-slub-fleece-zip-hoodie-main

Testcondities

De Men’s Under Armour Combine Training Slub Fleece ¼ Zip Hoodie is getest tijdens hardlooptraining, krachttraining (binnen en buiten) tijdens krav maga (lesgeven en trainen).

Review

De Men’s Under Armour Combine Training Slub Fleece ¼ Zip Hoodie is wederom een top product van Under Armour. Door mijn bouw heb ik vaak last dat shirts net niet lekker zitten (of net te klein, of veel te groot) en daardoor niet fijn voelen tijdens het bewegen. Ook dit shirt is gemaakt om goed in te bewegen. Ondanks dat het een vrij dun shirt is, is het zeker niet koud en zeer geschikt om binnen en buiten in te trainen tot een graad of 8 celsius. Door het materiaal komt het (bijna) droog uit de wasmachine en daarom snel weer te dragen. Het shirt ziet er mooi uit en zit dus nog beter. De capuchon vind ik overbodig, maar door de pasvorm wordt het zicht niet beperkt. De zakken zijn van vrij groot en prima om spullen (telefoon/sleutels) in te doen als je niet aan het bewegen bent. Het product is nog niet in NL te koop, dus over prijs – kwaliteit valt niks te zeggen. Al met al, weer een top shirt, gemaakt om in te bewegen.

Pluspunten

  • mooi design
  • super pasvorm
  • fijn materiaal
  • lichtgewicht
  • zowel voor binnen als buiten

Minpunten

  • geen
[vc_empty_space height=”32px”]
[vc_images_carousel images=”7503,7502,7501,7500,7499″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” mode=”horizontal” speed=”5000″ slides_per_view=”1″ autoplay=”” hide_pagination_control=”” hide_prev_next_buttons=”” partial_view=”” wrap=”” img_size=”full”]
Lees ook  Patagonia Nano Puff Hoody Jacket is de ideale jas voor urban exploring | Review
Foto van Stephan Wattimena

Stephan Wattimena

Sinds mijn vierde ben ik al bezig met vechtsporten, waarvan de laatste paar jaar als o.a krav maga instructeur. Zelf train ik nog geregeld o.a kettlebell en uiteraard ook krav maga. Ben in 2010 afgestudeerd aan de ALO Amsterdam en sindsdien werkzaam als instructeur/docent op verschillende gebieden.
Foto van Stephan Wattimena

Stephan Wattimena

Sinds mijn vierde ben ik al bezig met vechtsporten, waarvan de laatste paar jaar als o.a krav maga instructeur. Zelf train ik nog geregeld o.a kettlebell en uiteraard ook krav maga. Ben in 2010 afgestudeerd aan de ALO Amsterdam en sindsdien werkzaam als instructeur/docent op verschillende gebieden.

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Win een paar Superfeet inlegzolen

Doe mee en win Superfeet Active Cushion of Winter Support inlegzolen voor meer comfort, stabiliteit en warmte bij elke stap.

LEES MEER 〉


 

 

Gerelateerd

Helly Hansen Momentum de jas die je niet verwacht maar wel nodig hebt | Review

Geen overdreven claims, maar eerlijke ervaring: hoe hield de Helly Hansen Momentum zich tijdens een…

De Norda 001A is een high-tech trailschoen met een geweten | Review

De Norda 001A is een trailschoen die high-tech combineert met rauwe duurzaamheid. Getest in modder,…

De Rab Aeon 35 rugzak na wekenlange tochten in Schotland | Review

De Rab Aeon 35 is een comfortabele, degelijke rugzak die ik testte tijdens mijn Munro Missie in…

Patagonia Nano Puff Hoody Jacket is de ideale jas voor urban exploring | Review

De Patagonia Nano Puff Hoody: licht, warm en duurzaam – maar niet zonder kanttekeningen. Lees…

Hoka Mafate X Hike: hybride bergschoen met eigen willetje | Review

Een lichte, dempende wandelschoen met trailambities. We testten de HOKA Mafate X Hike op asfalt,…

De Dynafit Ultra Pro Pole: lichtgewicht kracht voor de lange trail | Review

Of je nu een trailrunner of hiker bent, goede poles maken het verschil. In deze review deel ik mijn…

Helly Hansen Ascender Mid Helly Tech wandelschoen | Review 

Tijdens een aantal natte dagen in het Beierse Woud kreeg ik de kans om de Helly Hansen Ascender Mid…

De geur van rook en staal bij de Snow Peak Takibi Fire & Grill | Review

Er zijn spullen die je bezit, en spullen die je bijblijven. De Snow Peak Takibi Fire & Grill…

Hoka Mafate 5 combineert comfort met grip op elk terrein | Review

De Hoka Mafate 5 blinkt uit in comfort, stabiliteit en grip. Danny van Haaften testte deze schoen…