Bike

Cube introduceert nieuwe Vertex 3 voor op de fiets

Cube introduceert nieuwe Vertex 3 voor op de fiets

Cube komt met de ‘Vertex 3 Hip Bag’ op de markt. Het is een multifunctionele tas van drie liter die je ruimteproblemen in één keer oplost. Daarbij is de tas compact en veelzijdig en op de heup gedragen kan worden. Het is ontworpen om essentiële spullen zoals sleutels, telefoon en portemonnee veilig en binnen handbereik te houden tijdens outdooractiviteiten.

Iedere fietser weet het: Fietsen met een rugzak is niet altijd even comfortabel. Toch wil je op langere tochten soms dingen meenemen om niet voor verassingen te staan, een extra regenjack, extra water, een routegidsje, een setje tools. En het allerbelangrijkste is natuurlijk die mobiele telefoon om altijd bereikbaar te zijn… ehhh foto’s te maken voor Gearlimits.

Draagcomfort

De nieuwe Vertrex 3 Hip Bag heeft een brede, gewatteerde heupriem en geventileerd rug systeem waardoor hij comfortabel op je heupen zit. Er is ook gedacht aan een handige plek om een lampje te monteren, zodat je niet alleen comfortabel op de fiets zit maar ook veilig.

Slimmigheden

Aan praktische slimmigheden geen gebrek, zoals voorzakken met een vakverdeling, mini-zakjes aan de riem en elastische zijzakken voor twee bidons.

Eveneens is de tas compatible met de ‘Cube Hydratation Bladder Hip Bag 1.5’, zeg maar een waterzak van 1,5 liter die je op je heupen kan dragen (hydratatiesysteem). Zo heb je voldoende vocht bij je op de langere ritten in zomerse temperaturen. De tas is er in vier kleuren: zwart, olijf, blauw en oranje (Actionteam). De heuptas kost 69,95 euro en is verkrijgbaar via de Cube dealer.

Lees ook  Videoreview: Rock and Roll met de Cube Stereo 140 C:62 MTB

Conclusie

De Cube Vertex 3 Hip Bag van 3 liter biedt een praktische tas voor de fietser die een langere rit wil maken en nét die paar dingen extra wil meenemen. Gearlimits zegt: ‘Veel fietsplezier en niet teveel met losse handen fietsen als je de telefoon uit de tas plukt!’

Specificaties:

  • Geschikt voor hydratatiesysteem
  • Vakken aan de voorkant met aparte compartimenten
  • Vakken in de riem
  • Brede riem voor voldoende ondersteuning
  • Elastische zijvakken
  • Ventilerende achterkant
  • Houder voor lamp
  • Gewicht: 480 g
  • Materiaal: Polyester
  • Volume: 3 litres
  • Kleuren: Black, Olive, Light Blue, Orange (Actionteam)
  • Prijs: €69,95

Meer informatie is te vinden op www.cube.eu

Foto van Jan Fokke Oosterhof

Jan Fokke Oosterhof

Ik ben ondernemer, avonturier en spreker. Ik heb het voorrecht gehad om de verhalen van mijn expedities en de lifehacks die ik onderweg heb opgepikt, te delen voor veel bijzondere bedrijven en universiteiten. Ik spreek over onderwerpen rond persoonlijk leiderschap, risicomanagement, passie, motivatie en duurzaamheid.
Foto van Jan Fokke Oosterhof

Jan Fokke Oosterhof

Ik ben ondernemer, avonturier en spreker. Ik heb het voorrecht gehad om de verhalen van mijn expedities en de lifehacks die ik onderweg heb opgepikt, te delen voor veel bijzondere bedrijven en universiteiten. Ik spreek over onderwerpen rond persoonlijk leiderschap, risicomanagement, passie, motivatie en duurzaamheid.

Hanwag Comm Ad

De Hanwag Kaduro Light GTX wandelschoenen

Hanwag Kaduro Light GTX: lichtgewicht, waterdicht en comfortabel dankzij energieteruggevende demping. Perfect voor lange wandelingen op (deels) verharde paden.

LEES MEER 〉


 

 

Win een paar Superfeet inlegzolen

Doe mee en win Superfeet Active Cushion of Winter Support inlegzolen voor meer comfort, stabiliteit en warmte bij elke stap.

LEES MEER 〉


 

 

Gerelateerd

LEKI Spitfire 3D skistokken voor piste, off piste en tourskiën | Review

De LEKI Spitfire 3D skistokken getest tijdens telemark, off piste en tourskiën in Frankrijk en…

Nordisk Lofoten 2ULW (Ultra Lightweight) Tent | Review

Als avonturier ben ik een gearfreak. In die hoedanigheid schrijf ik reviews van uitrustingstukken…

Is DJI Mavic 4 Pro een alleskunner of overgeprijsde upgrade? | Review

De DJI Mavic 4 Pro is krachtig en veelzijdig, maar niet zonder compromissen. Wat krijg je écht…

De Arc’teryx Solano Hoody is een windstopper met streetstyle flair | Review

Is de Arc’teryx Solano Hoody een tech-jas vermomd als streetwear? Raf testte ‘m in Engeland en op…

Bergans Rabot Alpine 3L trotseert wind en regen zonder excuses | Review

Getest in regen, wind en bergen: de Bergans Rabot Alpine 3L is een hardshell voor serieuze…

EOFT-festival 2025 | review

Afgelopen week was het jaarlijkse EOFT-festival. Al jaren bezoek ik het trouw, maar de laatste…

Salewa Pedroc 2 Mid Powertex getest in de Schoorlse Duinen | Review

Salewa staat bekend om zijn technische, lichtgewicht schoenen voor mensen die graag snel door de…

De Volvo XC90 T8 AWD Plug-in Hybrid Ultra is een luxe SUV zonder schreeuwdrang | Autotest

Excerpt Volvo XC90 T8 AWD Plug-in Hybrid Ultra getest tijdens een ruige roadtrip door Schotland….

Warmte met lef in arctische kou met het ThruDark Patriot Jacket | Review

Getest in de arctische kou van Tromsø: de ThruDark Patriot Jacket biedt brute warmte, sterke…