Action Sports Kleding

GearLimits Review Adventure, naar Stubai met Jou!

Berghaus-Aonach.001
Bij GearLimits proberen we onze gear altijd te reviewen in omstandigheden waarvoor die spullen gemaakt zijn. Daarom gaan we van 8 t/m 11 november naar het mooie Stubai in Oostenrijk voor een kort maar krachtig review-avontuur. In het wonderschone Stubaital gaan we de Berghaus Aonach AX Insulated Down Jacket eens écht op de proef stellen. 

En jij kan met ons mee naar Oostenrijk!

Het leuke is dat we twee van onze Facebook-volgers (een stel of een paar) mogen meenemen op ons Review Adventure. Dat kan betekenen jij en een maatje, een vriend of vriendin, je man of vrouw, etc. Kortom, als jij wint, mag je iemand meenemen! Maar hoe maak je kans om mee te gaan op dit avontuur? Like onze Facebook pagina , reageer op ons bericht met de naam van jouw reisbuddy en deel ons bericht. Waar kan je naar uitkijken? Een 2,5-daags winter berg/alpine avontuur en jullie mogen beiden de Aonach Jacket die je gaat reviewen (ter waarde van 250 euro!), houden.

Programma

  • 8 november  – ochtendvertrek vanuit Nederland, aankomst Stubai
  • 9 november  – bergactiviteit 1*
  • 10 november – bergactiviteit 2*
  • 11 november: eventueel ochtend op de Stubaier Gletscher skiën of snowboarden, daarna terugreis.
* De activiteiten worden in overleg met gidsen van Stubai kort van te voren bepaald afhankelijk van de weersomstandigheden. Dat blijft dus nog even spannend, maar het zullen bergwandel/ klim activiteiten zijn. En hoewel Berghaus (naast Stubai) ons helpt deze reis te financieren, hebben we, zoals altijd de afspraak dat we objectief het product gaan reviewen. Dus dat mogen jullie ook doen!

De Aonach Jacket

Je bent nu vast nieuwsgierig naar de Berghaus Aonach Jacket. Wij zijn dat ook, want het is écht een gaaf product. Het unieke aan de jas is dat Berghaus er in geslaagd is om ultradunne dons te maken die ademt. Normaal gesproken is dons heel goed voor isolatie en warmte. Het houdt de warme lucht vast tussen de microscopische filamenten van de donsveertjes. Maar het ademend vermogen van dons is niet de beste eigenschap. Berghaus heeft de dons door de shredder gehaald (sort of) en samengeperst – met extra polyester vezels – tot donzen “sheets.” ThinDown ™ noemt Berghaus het, wat zorgt voor een “greater airflow from your body to your outer layer”, terwijl de isolerende eigenschappen van het dons behouden blijven. Dus het moet veel warmer zijn dan regulier fleece-achtige midlayers, en veel beter ademen dan donzen midlayers. En het is ook nog eens licht en dun. Dat is in ieder geval de belofte vanuit Berghaus, en wij gaan kijken of het werkt. Hopelijk doe je mee!
[vc_btn title=”Ga naar de GearLimits Facebook pagina om mee te doen. Aanmelden kan t/m 21 oktober 2018.” style=”flat” shape=”square” color=”blue” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-facebook-square” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgearlimits|||”]
Lees ook  Berghaus Aonach Review Adventure in het Stubaital

Voorwaarden

Ik weet het, ik het weet, voorwaarden zijn altijd een beetje bléh. Maar we hebben wel een paar afspraken nodig natuurlijk. Als je besluit je aan te melden (via Facebook) voor een kans om met ons mee te gaan op dit avontuur, bevestig je dat je het eens bent met het volgende:
  • We hebben twee plekken en willen je graag meenemen. Daarvoor zijn er twee plaatsen in onze GearLimits Jeep beschikbaar. Als je zelf met de auto wilt gaan, betalen wij je brandstofkosten; helaas kunnen we geen vliegtuig of treintickets vergoeden.
  • De hotelovernachtingen op basis van bed & breakfast zijn geregeld door onze projectpartner Stubai, daar hoef je je geen zorgen over te maken.
  • Deelname aan het review-avontuur is op eigen risico. Door je aan te melden verklaar je ook dat je de nodige verzekeringen hebt (ziekte, ongeval, reis en of andere relevante verzekeringen met de juiste dekking) waarop je zelf aanspraak kunt maken bij een ongeval of bij beschadiging/verlies/diefstal van je spulletjes.
  • Je verklaart dat je in dergelijke omstandigheden GearLimits niet aansprakelijk zult stellen voor daaruit voortkomende schade of kosten.
  • De activiteiten op vrijdag en zaterdag worden gedaan met professionele gidsen en/of instructeurs. Niettemin deelname is op eigen risico.
  • We zullen video’s produceren over ons avontuur waar jij ook in te zien zult zijn. Jij gaat ermee akkoord dat we beeld materiaal en interviews van jou en je reisbuddy in de video’s zullen opnemen en dat GearLimits, Berghaus en Stubai deze video’s kunnen gebruiken/publiceren wanneer zij dat nodig achten.
  • Je verklaart dat je fit en gezond genoeg bent om winterse bergactiviteiten te ondernemen.
  • Je verklaart dat je er enorm veel zin in hebt!
Wij doen dat bij deze ook!
Foto van Editors Squad

Editors Squad

Bij GearLimits geloven we dat goed materiaal leidt tot betere prestaties, meer plezier en hogere veiligheid. Voor elke sporter die zijn grenzen wil verleggen en zijn plezier wil vergroten is dit een must. GearLimits helpt je hierbij.
Foto van Editors Squad

Editors Squad

Bij GearLimits geloven we dat goed materiaal leidt tot betere prestaties, meer plezier en hogere veiligheid. Voor elke sporter die zijn grenzen wil verleggen en zijn plezier wil vergroten is dit een must. GearLimits helpt je hierbij.

Hanwag Comm Ad

De Hanwag Kaduro Light GTX wandelschoenen

Hanwag Kaduro Light GTX: lichtgewicht, waterdicht en comfortabel dankzij energieteruggevende demping. Perfect voor lange wandelingen op (deels) verharde paden.

LEES MEER 〉


 

 

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gerelateerd

Een volgcamera met hersens en spierballen: DJI Neo 2

De DJI Neo 2 is geen speeltje, maar een slimme, vliegende camera die precies weet waar jij heen…

De Norda 001A is een high-tech trailschoen met een geweten | Review

De Norda 001A is een trailschoen die high-tech combineert met rauwe duurzaamheid. Getest in modder,…

De Rab Aeon 35 rugzak na wekenlange tochten in Schotland | Review

De Rab Aeon 35 is een comfortabele, degelijke rugzak die ik testte tijdens mijn Munro Missie in…

Patagonia Nano Puff Hoody Jacket is de ideale jas voor urban exploring | Review

De Patagonia Nano Puff Hoody: licht, warm en duurzaam – maar niet zonder kanttekeningen. Lees…

Hoka Mafate X Hike: hybride bergschoen met eigen willetje | Review

Een lichte, dempende wandelschoen met trailambities. We testten de HOKA Mafate X Hike op asfalt,…

De Dynafit Ultra Pro Pole: lichtgewicht kracht voor de lange trail | Review

Of je nu een trailrunner of hiker bent, goede poles maken het verschil. In deze review deel ik mijn…

Tactische elegantie: waarom de ThruDark bags meer zijn dan uitrusting

De ThruDark tassenlijn brengt militair vakmanschap naar het dagelijks leven: robuust, functioneel…

DeploymentBox brengt Special Forces training naar de buitenlucht

Vrijheid is niet vrijblijvend. De DeploymentBox laat zien dat presteren in de buitenlucht begint…

Helly Hansen Ascender Mid Helly Tech wandelschoen | Review 

Tijdens een aantal natte dagen in het Beierse Woud kreeg ik de kans om de Helly Hansen Ascender Mid…