Action Sports Kleding

Bergans of Norway #6 – “Buiten is Altijd Dichtbij” met Stijn van Oss

ManWithCoffeCup
All good things come to an end. En ook ons erg gave project met Bergans of Norway is zo’n good thing. In een aantal ontmoetingen leerden we het merk en de mensen achter het merk steeds beter kennen. Begin dit jaar waren we in de showroom in Leusden, en spraken we uitgebreid over het merk en de producten; toen maakten we kennis met  met Sanne de Jong, en gingen mee tijdens de Bergans Freeride experience, om haar definitie van het begrip “Türglede” te vinden. En nu, in deze laatste vlog gaan we met Stijn van Oss, Ambassadeur van Bergans en Raoul Ferenschild, Country Manager voor Benelux naar de Ardennen. Lekker in de buurt, omdat buiten zijn ook heel dichtbij is. Türglede, het Noorse begrip dat ze bij Bergans graag gebruiken en dat staat voor erop uitgaan, genieten van de natuur, is dus ook heel dichtbij. Het hoeft niet altijd radicaal, of action-packed, of enorm ver te zijn. Ook een gekke type, aan de rand van een ingetogen bos, met een kamp vuur en vers gemalen koffie uit handgemaakte houten bekers; ook dat is wat buiten zijn je kan brengen.

Wat is Bergans of Norway dan nu?

Wat hebben we nu eigenlijk dan geleerd over Bergans? Hoe zouden we het merk kunnen typificeren zodat jij als lezer er ook wat aan hebt (naast dat het gewoon hele gave video’s zijn ;-))? Voor ons is het merk er een die gaat over “wij” over samen dingen doen. Waarbij de kleding prestatie gericht is, en je helpt beter te preseteren: maar dat is niet het ultieme einddoel. De kleding is echt een middel om met andere in de natuur te zijn. Het doet de dingen goed, op een ingetogen, bescheiden manier. Het is gen scheeuwerig merk voor mensen die per se willen opvallen. Het heeft duidelijk aandacht voor de natuur, voor duurzaamheid en maakt daar ook soms moeilijke, maar wel goede keuze’s in. Het is merk die het prettig voelen en comfort belangrijk vindt. Bijna Nederlandse gezelligheid zou je kunnen zeggen: maar zonder dat het kneuterig of lullig wordt. Zoals gezegd, het blijft er goede producten leveren.
Wij willen op deze plek dan ook Bergans bedanken voor hun openheid en gastvrijheid en dat we dit verhaal met hen hebben kunnen maken.
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
Lees ook  Bergans of Norway #5 - "Buiten is Altijd Dichtbij" met Stijn van Oss
Foto van Editors Squad

Editors Squad

Bij GearLimits geloven we dat goed materiaal leidt tot betere prestaties, meer plezier en hogere veiligheid. Voor elke sporter die zijn grenzen wil verleggen en zijn plezier wil vergroten is dit een must. GearLimits helpt je hierbij.
Foto van Editors Squad

Editors Squad

Bij GearLimits geloven we dat goed materiaal leidt tot betere prestaties, meer plezier en hogere veiligheid. Voor elke sporter die zijn grenzen wil verleggen en zijn plezier wil vergroten is dit een must. GearLimits helpt je hierbij.

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Win een paar Superfeet inlegzolen

Doe mee en win Superfeet Active Cushion of Winter Support inlegzolen voor meer comfort, stabiliteit en warmte bij elke stap.

LEES MEER 〉


 

 

Gerelateerd

Nordisk Lofoten 2ULW (Ultra Lightweight) Tent | Review

Als avonturier ben ik een gearfreak. In die hoedanigheid schrijf ik reviews van uitrustingstukken…

Julbo en Kilian Jornet kiezen positie in de bergen

In een outdoorwereld waar merken elkaar overschreeuwen met claims en campagnes, kiest Julbo…

Is DJI Mavic 4 Pro een alleskunner of overgeprijsde upgrade? | Review

De DJI Mavic 4 Pro is krachtig en veelzijdig, maar niet zonder compromissen. Wat krijg je écht…

De Arc’teryx Solano Hoody is een windstopper met streetstyle flair | Review

Is de Arc’teryx Solano Hoody een tech-jas vermomd als streetwear? Raf testte ‘m in Engeland en op…

Bergans Rabot Alpine 3L trotseert wind en regen zonder excuses | Review

Getest in regen, wind en bergen: de Bergans Rabot Alpine 3L is een hardshell voor serieuze…

EOFT-festival 2025 | review

Afgelopen week was het jaarlijkse EOFT-festival. Al jaren bezoek ik het trouw, maar de laatste…

Salewa Pedroc 2 Mid Powertex getest in de Schoorlse Duinen | Review

Salewa staat bekend om zijn technische, lichtgewicht schoenen voor mensen die graag snel door de…

De Jura Heritage Hike – The Craighouse Round: waarom hiken op Jura zo gaaf is

De Jura Heritage Hike – The Craighouse Round is een 27 kilometer lange dagtocht die kust, heuvels…

De Volvo XC90 T8 AWD Plug-in Hybrid Ultra is een luxe SUV zonder schreeuwdrang | Autotest

Excerpt Volvo XC90 T8 AWD Plug-in Hybrid Ultra getest tijdens een ruige roadtrip door Schotland….