Inspiratie

Land Rover en Royal Geographical Society lanceren Earth Photo wedstrijd 2021

Land Rover en Royal Geographical Society lanceren Earth Photo wedstrijd 2021

Om mensen te inspireren om het landschap in hun eigen omgeving te ontdekken en te leren waarderen lanceert Land Rover, in samenwerking met de Royal Geographical Society (met IBG, het Institute of British Geographers), de Earth Photo-wedstrijd 2021.

Earth Photo is een internationale fotografiewedstrijd met als doel om milieu- en geografische kwesties onder de aandacht te brengen aan de hand van de verhalen achter de winnende foto’s en video’s. De inzendingstermijn is geopend en in de komende zomer en herfst vindt een tentoonstelling plaats waarop de winnende en op de shortlist geplaatste foto’s en video’s te zien zijn.

Samenwerking Land Rover en Royal Geographical Society

Earth Photo 2021 slaat nieuwe wegen in binnen een lange samenwerking. Land Rover werkt al meer dan veertig jaar samen met de Royal Geographical Society (met IBG) op het gebied van veldwerk en expedities. Land Rover levert voertuigen en expertise en financiert trainingen en outreach-projecten.

Award voor vijf categorieën

Earth Photo omvat vijf categorieën waarin een award wordt uitgereikt: People, Place, Nature, Changing Forests en A Climate of Change. Vorig jaar trok de wedstrijd 2.600 deelnemers van over de gehele wereld. Uiteraard wordt de deelnemers gevraagd om hun foto’s en video’s te maken op een veilige manier, rekening houdend met de coronamaatregelen.

De jaarlijkse wedstrijd en tentoonstellingen worden georganiseerd door de Society en zijn ontwikkeld in samenwerking met Land Rover en Forestry England, ondersteund door Parker Harris, het toonaangevende adviesbureau voor visuele kunsten. Alle details over deelname aan de competitie zijn hier te vinden: https://earthphoto.artopps.co.uk/.

Lees ook  De Land Rover Defender als assistent tijdens de Red Bull X-Alps adventure race
Foto van Reno de Jager

Reno de Jager

Mijn grootste passies zijn hiken, mountainbiken en fitness, daarnaast mag ik graag reizen. Zowel actieve als culturele - liefst een combinatie van beiden - hebben mijn voorkeur.
Foto van Reno de Jager

Reno de Jager

Mijn grootste passies zijn hiken, mountainbiken en fitness, daarnaast mag ik graag reizen. Zowel actieve als culturele - liefst een combinatie van beiden - hebben mijn voorkeur.

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Gerelateerd

Snowboarden in Méribel – Vier dagen in het hart van Les Trois Vallées

Wanneer je aan wintersport in de Alpen denkt, zou Méribel direct in je hoofd moeten opkomen. Het…

Morzine en Avoriaz 600 kilometer pure wintersportvrijheid in Portes du Soleil

Morzine en Avoriaz vormen samen een van de meest veelzijdige wintersportbestemmingen van Europa….

Vier de helden van de helling: waarom de Ski Patrol meer dan een bedankje verdient

Ski patrollers zijn de onzichtbare helden van de berg. International Ski Patrol Day klinkt mooi,…

Een wervingsvideo die inspireert en de weg die NLMARSOF echt vraagt

Een nieuwe wervingscampagne zet de toon. Dit artikel kijkt voorbij het beeld en laat zien wat…

Dynafit Trailhero 2026: dit is geen droom, dit is een uitnodiging

Ergens tussen het eerste ochtendlicht en de laatste hoogtemeters ontstaat altijd hetzelfde besef:…

Julbo en Kilian Jornet kiezen positie in de bergen

In een outdoorwereld waar merken elkaar overschreeuwen met claims en campagnes, kiest Julbo…

De Jura Heritage Hike – The Craighouse Round: waarom hiken op Jura zo gaaf is

De Jura Heritage Hike – The Craighouse Round is een 27 kilometer lange dagtocht die kust, heuvels…

Met de Volvo XC90 door Schotland naar Jura waar vooral het weer de leiding heeft

Elk jaar trek ik met mijn zoons de stekker eruit. Geen agenda, geen schermen, geen afspraken….

Wanneer wandelen film wordt, The Salt Path, The North en het verschil tussen echt en gespeeld

Wandelfilms zijn in. Als fervent hiker – wandelen doe je rondom je huis – ben ik ook…