Event

Topteam van GearLimits naar Stubai voor Snowboard Review Session 2017

Dees-Spray

#winteriscoming

…en daar beginnen we bij GearLimits en SnowRepublic zo vroeg mogelijk mee. De eerste verse sneeuw is al gevallen en we staan te popelen om onze eerste ervaringen in de sneeuw weer met jullie te delen. Na de reviews van vorig jaar gaan we nog beter uitpakken dit jaar.

Onze rijders

En deze keer gaan we niet alleen! We worden versterkt door twee top boarders, Seb Jam en Dees Hetzenauer,  die vele jaren rij en ook test ervaring met zich mee brengen. Samen met hen gaan we alles uit de reviewboards halen wat erin zit.

Onze board line-up

Van 8-12 november gaan we weer de bergen in om reviews te maken van een mooie line-up van gave snowboards. Boards van Bataleon, Jones, K2, Never Summer, Nitro en Salomon nemen we mee en gaan daarmee stevig aan de slag. De focus is op de all-mountain / freeride categorie snowboards: het soort board waarmee je dus eigenlijk de hele berg aan kan. Door deze reviews krijg je al snowboard liefhebber een goed beeld wat voor een keuze en opties er zijn waaruit je kunt kiezen. We hebben daarom voor een mooie mix gekozen van bekendere en minder bekende merken, waarbij we zowel mannen als dames boards meenemen.

Wat ga je zien?

In de loop van november en december brengen we een voor een onze videoreviews van de boards uit die je op GearLimits.nl kunt zien. Het worden natuurlijk informatieve video’s waar we onze ervaring met de boards met je delen. En daarnaast worden het met onze toprijders hele vette beelden van onze dagen in de sneeuw.
[vc_message icon_fontawesome=”fa fa-thumbs-o-up”]
Dit project is mede mogelijk gemaakt door de extra steun van Frosty SnowboardingJones Snowboards, Salomon Snowboards, Nitro SnowboardsStubai en Thule.
[/vc_message]
Foto van Editors Squad

Editors Squad

Bij GearLimits geloven we dat goed materiaal leidt tot betere prestaties, meer plezier en hogere veiligheid. Voor elke sporter die zijn grenzen wil verleggen en zijn plezier wil vergroten is dit een must. GearLimits helpt je hierbij.
Foto van Editors Squad

Editors Squad

Bij GearLimits geloven we dat goed materiaal leidt tot betere prestaties, meer plezier en hogere veiligheid. Voor elke sporter die zijn grenzen wil verleggen en zijn plezier wil vergroten is dit een must. GearLimits helpt je hierbij.

MoG Target Polar: warme handschoenen met grip en precisie

Tincidunt pharetra felis. Maecenas nec finibus erat, id aliquet lacus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin bibendum ultrices lorem, tincidunt pharetra felis. Maecenas nec finibus erat, id aliquet lacus.

LEES VERDER


 

 

Patagonia Repair Service: Een tweede leven voor je favoriete gear

Tincidunt pharetra felis. Maecenas nec finibus erat, id aliquet lacus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin bibendum ultrices lorem, tincidunt pharetra felis. Maecenas nec finibus erat, id aliquet lacus.

LEES VERDER


 

 

Gerelateerd

Deze broek overleeft je backpack. En dat is precies de bedoeling.

Ben je op zoek naar een outdoorbroek die niet alleen goed oogt, maar ook comfortabel zit en gemaakt…

Klimmen, kaarten en koffieplezier: waarom jij ‘Mapping the Mountains’ wilt lezen

Er zijn van die momenten waarop je tijdens een hike naar adem hapt – niet per se door het…

Probeer, klim, herhaal: Evolv Demo Tour bij Beest Boulders

Een nieuwe klimschoen kopen is een beetje zoals daten via een app. Alles ziet er online top uit,…

Weazy van Arc’teryx: rauwe freeridefilm met Craig Murray

De meeste skifilms zijn een beetje zoals die energiedrankjes met glimmende blikjes: veel spektakel,…

Rotpunkt is terug – en nee, dit is niet zomaar een retro-sneaker

Als je dacht dat de jaren ’70 alleen goed waren voor psychedelische muziek en questionable…

De Hanwag Klarsby Bunion GTX: comfort en ondersteuning voor brede voeten | Review

De Hanwag Klarsby Bunion blinkt uit in comfort en pasvorm voor mensen met bredere voeten. Een…

De Adlerweg viert 20 jaar 414 km puur wandelgenot in de Tiroler Zugspitz Arena

Wandelschoenen gestrikt? Mooi. Want als je op zoek bent naar een serieuze uitdaging met uitzichten…

Eindelijk genoeg ruimte in de Hanwag Klarsby Bunion Lady GTX-wandelschoenen | Review

Het Duitse merk Hanwag is al jaren mijn favoriet als het gaat om wandelschoenen. Op mijn…

Mission Everest: summit in zeven dagen – een onmogelijke missie?

Sinds ik ThruDark ken, ben ik fan. Waarom? Omdat ze niet alleen kwalitatief sterke gear maken, maar…