Gear

The North Face gaat Retro met Limited Mountain Jacket

gearlimits-nice-gear-TNF-1985-Mountain-Jacket-Limited-RED-main
The North Face introduceerde in 1985 het Mountain Jacket, een revolutionair jack ontworpen voor de meest extreme omstandigheden. Het jack zag sinds zijn lancering al veel van de hoogste toppen in de wereld, waaronder door het Snowbird Everest Team in 1987 zelfs de allerhoogste: de Mount Everest. Het Mountain Jacket heeft in de dertig jaar nadien de weg geplaveid voor vrijwel alle op lagen gebaseerde systemen in outdoorkleding. Een van de vier geheel nieuwe versies van deze legendarische jas door The North Face, is de Limited Mountain Jacket uitvoering. Net als het origineel is de waterdichte Gore-Tex jas voorzien van handige functies zoals zakken met rits, volledig afgedichte naden en een verstelbare zoom. De jas is verkrijgbaar in de originele kleurstellingen TNF Yellow, TNF Red en TNF Black.

Lees ook  Review: The North Face Duffel S
Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.
Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gerelateerd

Satisfy x Oakley Chapter VII als het heet wordt begint het pas

Satisfy en Oakley lanceren Chapter VII: een systeem voor extreme hitte met de limiteerde Straight…

Zo bouwt Amazfit het ultieme HYROX-training systeem

Amazfit lanceert een volledig hybrid-trainingsecosysteem rond de Balance 3 en Balance Ultra,…

Hittegolf op de trail? Fjällräven Abisko heeft de fix

De warmste hikes die ik ooit liep, gingen niet mis door mijn benen, maar door mijn kleding. Een…

Einde van de GPX-omweg: AllTrails navigeert nu rechtstreeks op je Coros

AllTrails en COROS lanceren een directe integratie waarmee je routes rechtstreeks naar je…

NEWMEN Streem G.62: aero gravelwielen die Zipp en DT Swiss rechtstreeks uitdagen

NEWMEN lanceert de Streem G.62: een 62 mm diepe aero gravelwielset met een buitenbreedte van 45 mm,…

Amazfit Balance Ultra of Balance 3: welke hybride trainingswatch past bij jou?

Amazfit lanceert de Balance Ultra en Balance 3 tegelijk. Zelfde software, zelfde trainingstools,…

De Rezvani Fortress die je in Nederland nooit nodig hebt, maar toch wil rijden

De Rezvani Fortress is een op 862 pk gebrachte Ford F-150 Raptor met kogelvrij glas, rookgordijnen…

Dit is de aluminium koffer die het segment al jaren nodig had

De Db Ramverk Alu is de meest technisch onderbouwde aluminium koffer die nu verkrijgbaar is. Twee…

Mystery Ranch bouwt hem, YETI maakt hem onverwoestbaar: de Skala

YETI lanceert de Skala, hun eerste echte wandelrugzak. Met Mystery Ranch-DNA, een RipZip-opening en…