Film

Offroad met de Range Rover SVR in de nieuwste James Bond-film No Time To Die

Offroad, Range Rover en ‘Gearlimits’ gaan goed samen. En als er Gear to the Limits wordt gebruikt, zijn het wel de stunts in de nieuwste James Bond No Time To Die. De Range Rover Sport SVR gaat spectaculair offroad om James Bond 007 in zijn aankomende film te achtervolgen; No Time To Die, vanaf 30 september in de bioscoop.

Het stuntteam in de nieuwe James Bond-film dreef het snelste en krachtigste Land Rover model tot het uiterste – and beyond. Nieuwe beelden van achter de schermen bij de opnames van de film geven een voorproefje van de spectaculaire acties op hoge snelheid. Ook vertellen de leden van het team waarom de Range Rover Sport SVR de ideale auto is voor deze rol.

Achtervolging en stunts

De beelden van de achtervolging plaatsen de luxueuze performance SUV in het middelpunt van de actie. De stunts worden gedaan onder de leiding van special effects- en stuntauto-supervisor en tevens Oscar-winnaar Chris Corbould, en stuntcoördinator Lee Morrison.

Offroad met de Range Rover SVR in de nieuwste James Bond-film No Time To Die

Lee Morrison vertelt: “I was really keen to shoot a Bond chase sequence off-road, in a really challenging environment and the Range Rover Sport SVR was the perfect choice for this part of the story. We shoot everything for real, so we’ve pushed it to the absolute maximum and the pursuit promises to be one of the memorable set-piece moments of the film.”

De Range Rover Sport SVR brengt luxueus prestatievermogen naar een ongekend hoog niveau met een nog betere rijdynamiek en krachtige supercharged V8-motor met 423 kW (575 pk). Daarmee is het de perfecte auto voor deze rol. Hij accelereert in slechts 4,5 seconden vanuit stilstand naar 100 km/h en heeft een topsnelheid van 283 km/h, waarmee dit tevens de snelste Land Rover in de geschiedenis is.

Special Vehicle Operations

De SVR’s die in de film No Time To Die een prominente rol spelen, hebben dezelfde wielophanging als de productiemodellen. Deze wielophanging is speciaal voor de Range Rover Sport SVR ontwikkeld door Land Rover Special Vehicle Operations om de auto wendbaarder te maken en een responsievere handling te bieden zonder in te leveren op het gebied van comfort.

Lees ook  Geared up voor avontuur in de nieuwe Land Rover Defender 130
Offroad met de Range Rover SVR in de nieuwste James Bond-film No Time To Die

De twee Range Rovers Sport SVR in de film zijn uitgevoerd in de carrosseriekleur Eiger Grey, voorzien van lichtmetalen 22 inch velgen in Narvik Black en uitgerust met het optionele Carbon Pack. Dat betekent dat de ventilatieopeningen in de voorschermen, de onderste luchtopeningen in de voorbumper, de grille en de buitenspiegelkappen zijn uitgevoerd in Gloss Carbon Fibre. Bij de SVR’s in No Time To Die is de optionele, geventileerde, lichtgewicht SVR Carbon Fibre motorkap uitgevoerd in carrosseriekleur, maar naar wens is die ook leverbaar met een middendeel van zichtbaar koolstofvezel.

Wie de Range Rover Sport SVR in dezelfde specificatie als de auto’s in No Time To Die aanschaffen, kan direct naar de configurator op Land Rover.nl.

Finbar McFall, Marketing Operations Director van Land Rover en Jaguar vertelt: “The Range Rover Sport SVRs in No Time To Die strike a unique mix of stealth and performance. Now you can replicate this combination and celebrate the release of the 25th Bond film with a single click on the Land Rover configurator.”

De Range Rover sinds 1970

De oorspronkelijke Range Rover verscheen in 1970. Sindsdien is de Range Rover familie uitgegroeid met de Range Rover Sport, Range Rover Evoque en Range Rover Velar. In de film No Time To Die komt ook de Range Rover Classic voor, evenals drie Land Rover Defenders en een Series III.

Land Rover is al jaren partner van EON Productions, de producent van de James Bond-films. Dat begon in 1983 met de Range Rover Convertible in de James Bond-film Octopussy. Ook recentelijk, in de James Bond-film Spectre uit 2015, speelde de Range Rover Sport een belangrijke rol in de actiescènes.

No Time To Die is geregisseerd door Cary Joji Fukunaga. Daniel Craig speelt voor de vijfde en laatste keer de hoofdrol van James Bond, geheim agent 007 – de personage die bedacht is door schrijver Ian Fleming. De nieuwe film is vanaf 30 september 2021 te zien in de Nederlandse bioscopen.

De Range Rover Sport SVR is leverbaar vanaf € 220.585. Configureren en bestellen kan via de website van Land Rover. Er is een Range Rover Sport vanaf € 100.303.

Offroad met de Range Rover SVR in de nieuwste James Bond-film No Time To Die
Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.
Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.

Win een paar Superfeet inlegzolen

Doe mee en win Superfeet Active Cushion of Winter Support inlegzolen voor meer comfort, stabiliteit en warmte bij elke stap.

LEES MEER 〉


 

 

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gerelateerd

DeploymentBox brengt Special Forces training naar de buitenlucht

Vrijheid is niet vrijblijvend. De DeploymentBox laat zien dat presteren in de buitenlucht begint…

Wanneer wandelen film wordt, The Salt Path, The North en het verschil tussen echt en gespeeld

Wandelfilms zijn in. Als fervent hiker – wandelen doe je rondom je huis – ben ik ook…

Fjällräven Expedition Black Edition duisternis met karakter

De Fjällräven Expedition Down Jacket was altijd al een klassieker. Maar de nieuwe Black Edition…

Blijf wandelen met Fjällräven deze herfst en winter

Winterhiken draait om slimme lagen. Ontdek hoe Fjällräven’s Keb-collectie je helpt warm, droog…

Waarom het outdoor filmfestival EOFT 2025 pure vrijheid ademt

Er zijn filmfestivals, en er is de European Outdoor Film Tour. Vanaf oktober 2025 trekt het…

Van trail naar dram: het verhaal van Jura Whisky

Op het Schotse eiland Jura ontmoeten hiking en whisky elkaar. Een plek waar ruige natuur,…

Oakley Meta Vanguard AI sportbril voor prestaties in beweging

De Oakley Meta Vanguard is een AI-sportbril met camera, audio en fitness-integratie. Handig, slim…

Speedhiken in het donker met de Salewa Pedroc wintercollectie

Ontdek de nieuwe Salewa Pedroc wintercollectie. Speedhiking, zelfs in het donker. Voor wie tempo,…

DJI onthult Mini 5 Pro met 1-inch sensor en nachtzicht

DJI lanceert de Mini 5 Pro, een mini-drone met grootse ambities. Met 1-inch sensor, nachtzicht en…