Gear

Mijn ‘compagnons de route’ voor de komende roadtrip door het Verenigd Koninkrijk

Mijn ‘compagnons de route’ voor de komende roadtrip door het Verenigd Koninkrijk

Het Verenigd Koninkrijk, een land van glooiende heuvels, ruige kusten en pittoreske dorpen. Een perfecte bestemming voor een avontuurlijke Drive & Hike roadtrip deze zomer. Terwijl we de kilometers vreten met de auto en te voet de mooiste trails verkennen, testen we een breed scala aan materialen. Want laten we eerlijk zijn: het is de spullenboel die het verschil maakt tussen een lijdensweg en een epische reis.

Deze zomer gaan wij op pad om uit te zoeken welke gadgets en gear de moeite waard zijn om mee te sjouwen. Van een robuuste SUV tot ultralichte tenten, van onmisbare multitools tot high-end smartwatches. Ik neem je mee in mijn oordeel over deze spullen en zorg ervoor dat jij precies weet wat je moet aanschaffen voor jouw volgende (roadtrip) avontuur.

 

Volvo XC60 T6 AWD Plug-in Hybrid

Onze roadtrip begint met de Volvo XC60 T6 AWD Plug-in Hybrid, een SUV die luxe, comfort en duurzaamheid belooft. De combinatie van een krachtige benzinemotor en een elektromotor zorgt voor zowel vermogen als efficiëntie, perfect voor de Britse landwegen.

Met voldoende kofferbakruimte voor al onze gear en een all-wheel drive systeem om modderige paadjes te trotseren, biedt de XC60 alles wat we nodig hebben. De hybride functie laat ons stil en emissievrij door dorpjes cruisen, terwijl de benzinemotor de lange snelwegstukken aanpakt.

De geavanceerde technologieën, zoals adaptieve cruisecontrol en een 360-graden camerasysteem, maken het rijden makkelijker en veiliger. Maar hoe praktisch is deze hybride SUV echt? We testen of hij de perfecte partner is voor een roadtrip door het Verenigd Koninkrijk.

 

Arc’teryx Aerios 35 rugzak

Een rugzak moet meer doen dan alleen je spullen dragen. Hij moet comfortabel zitten, goed georganiseerd zijn en de lading beschermen. De Arc’teryx Aerios 35 rugzak belooft dit allemaal. Is hij licht genoeg om me niet te laten lijken op een overgepakte ezel, maar ruim genoeg voor al mijn ‘onmisbare’ spullen? Ik stouw hem vol en neem hem mee op onze hikes.

Terra Nova Laser Compact AS tent

Voor de nachten in de wildernis is een tent essentieel. De Terra Nova Laser Compact AS tent belooft ultralicht te zijn zonder concessies te doen aan de duurzaamheid. Maar hoe makkelijk is hij op te zetten en hoe comfortabel is hij echt? Wij zetten hem op in de meest winderige en regenachtige omstandigheden om het te testen.

 

UF Pro P-40 All Terrain Gen.2 outdoor broek

Een goede broek is goud waard tijdens een hike. De UF Pro P-40 All Terrain Gen.2 heeft meer zakken dan een goochelaar trucs heeft. Is deze broek perfect voor het meezeulen van al mijn ‘essentiële’ gadgets? Een outdoor broek moet tegen een stootje kunnen en comfortabel zitten, ongeacht het weer. Maar biedt deze broek echt de functionaliteit en het comfort dat je nodig hebt? Ik klim, klauter en kruip om het uit te vinden.

 

Thule Chasm 70L duffel

Onze ‘compagnons de route’ voor de komende roadtrip door Engeland

Voor al die spullen heb je een degelijke tas nodig. De Thule Chasm 70L duffel ziet eruit alsof hij alles aankan, van een ruige overlanding tot een natte boottocht. De vraag is: hoe goed beschermt hij je spullen echt en hoe makkelijk is hij mee te sleuren? Wij testen hem onder de zwaarste omstandigheden.

Salomon Cross Hike Tracker GTX schoenen

Salomon belooft met de Cross Hike Tracker GTX schoenen dat je elk terrein aankunt, van modderige paden tot rotsachtige hellingen. Maar hoe comfortabel zijn ze tijdens een lange hike en hoe goed beschermen ze je voeten tegen de elementen? Wij trekken ze aan en ontdekken het op de Britse trails.

 

Arc’teryx Alpha SV hardshell

De Arc’teryx Alpha SV hardshell jas is een investering die je voelt in je portemonnee, maar belooft maximale bescherming tegen de elementen. Wind, regen, sneeuw, niets zou deze jas deren. Maar rechtvaardigt deze hardshell zijn stevige prijskaartje? Ik trek hem aan en verwacht niets minder dan goddelijke bescherming tegen alles wat de Britse hemel op me kan loslaten.

 

Leatherman Skeletool CX multitool

Onze ‘compagnons de route’ voor de komende roadtrip

Een multitool is als het Zwitsers zakmes van de moderne avonturier, en de Leatherman Skeletool CX heeft de reputatie van de koning onder de multitools. Met slechts 142 gram aan gewicht belooft deze tool veelzijdigheid zonder je broekzak uit te scheuren. Van mes tot schroevendraaier, wij gaan de Skeletool CX door de wringer halen om te zien of hij echt zo onmisbaar is als men zegt.

 

Kortom, we gaan tot het uiterste om jou gedurende de Drive & Hike roadtrip te laten weten welke materialen echt de moeite waard zijn. Blijf ons volgen tijdens de roadtrip voor de meest uitgebreide en eerlijke reviews van deze zomer!

Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.
Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Hanwag Comm Ad

De Hanwag Kaduro Light GTX wandelschoenen

Hanwag Kaduro Light GTX: lichtgewicht, waterdicht en comfortabel dankzij energieteruggevende demping. Perfect voor lange wandelingen op (deels) verharde paden.

LEES MEER 〉


 

 

[adrotate group="6"]

Gerelateerd

Waarom de Nederlandse kampeerder massaal naar Småland trekt

Småland groeit uit tot het mekka van de Nederlandse kampeerder. Van gouden herfstbossen tot…

Tactiek op Trailschoenen – De Salomon X-Ultra Forces MID ontleed

Op het eerste gezicht lijkt het alsof Salomon simpelweg een trailrunner of lightweight hiker in…

Leatherman snijdt door met nieuwe messen collectie

Afgelopen weekend waren we in Apeldoorn. Niet om de Apenheul te bezoeken of een broodje bij de…

Van water naar land: de logica van de Salomon Amphib Assault Forces

Er zijn momenten waarop je schoenen het verschil maken tussen chaos en controle. In het modderige…

Wat je écht nodig hebt voor de Fjällräven Classic Zweden

Ook Gearlimits is er dit jaar weer bij. We laten ons opnieuw onderdompelen in het ritueel van de…

Wandelfilm ‘The North’ raakt precies de juiste snaar

Met modder en blaren verovert de low-budgetfilm ‘The North’ het internationale publiek. Een…

Terug naar de Toekomst: Fjällräven en Gore-Tex zijn weer samen – en hoe

Er zijn van die samenwerkingen die voelen als een legendarisch rockduo dat na jaren weer het podium…

De koppige Presta Pocket Drive van Lezyne

De fietswereld is dol op innovatie, maar nog doller op eenvoud die werkt. In een markt vol…

Warme wraak op je insectenbeten met heat it

Wie dacht dat technologie alleen draaide om pixels, apps en AI, heeft duidelijk nog nooit…