Gear

Innovatie op de trails met de nieuwe Dynafit trailschoen

Innovatie op de trails met de nieuwe Dynafit trailschoen

Dynafit introduceert met trots de nieuwe collectie trailschoenen, speciaal ontwikkeld om trailrunners van elk niveau te ondersteunen en te helpen bij het overwinnen van de uitdagingen die ze onderweg tegenkomen. Een Dynafit trailschoen combineert technische precisie, ultiem comfort en ongekende duurzaamheid, en vormen zo de perfecte vertaling van het Dynafit DNA.

Sinds de oprichting in 1950 heeft Dynafit zich stevig gevestigd als een vooraanstaand merk in de wereld van trailrunning, skiën en bergsporten. Gedreven door een diepe passie voor de bergen en een voortdurende zoektocht naar innovatie, levert Dynafit keer op keer producten van hoge kwaliteit die atleten in staat stellen hun grenzen te verleggen en hun liefde voor de bergsport te beleven. Ontdek de nieuwste collectie die de essentie van Dynafit vangt en trailrunners van alle niveaus ondersteunt bij hun avonturen. Maak ook kans op het winnen van een exclusieve Ultra trailset!

Alpine DNA 2 – The competitor

De lichtgewicht unisex Alpine DNA 2 trailschoen is ideaal voor technische trailrun wedstrijden op middellange afstand. Dankzij het nieuwe tussenzoolontwerp biedt deze schoen uitstekende respons en energieteruggave, wat de wendbaarheid tijdens wedstrijden vergroot.

De X-vormige Pebax-plaat zorgt voor stabiliteit op technisch veeleisende trails en snelle afdalingen, terwijl de Vibram Megagrip zool met Litebase technologie voor perfecte grip en tractie zorgt. Met een minimalistisch bovenwerk en dubbele snelvetersysteem is deze schoen zowel licht als nauwsluitend.


Ultra Pro 2 – Ready for the extra mile

Voor ultralopers biedt de Ultra Pro 2 trailschoen langdurige bescherming en comfort. De nieuwe Speedlite-middenzool biedt maximale demping en vermindert vermoeidheid door schokken te absorberen.

De schoen heeft een robuuste constructie met teenbescherming en TPU overlays, en biedt uitstekende grip dankzij de Vibram Megagrip zool. Het ademende bovenwerk en het dubbele snelvetersysteem zorgen voor een comfortabele en aanpasbare pasvorm.


Sky DNA – Speed courses through its veins

De Sky DNA is ontworpen voor sky races op technische trails en extreme hellingen. Deze schoen, het lichtste model in de Dynafit collectie, biedt een precisiepasvorm en minimale drop voor optimale snelheid en responsiviteit.

Lees ook  Dynafit brengt de stad en de trail samen met nieuwe collectie

De Vibram Litebase Megagrip buitenzool biedt superieure grip, terwijl de Pebax-schuim tussenzool maximale energieteruggave en flexibiliteit biedt. Het dubbele snelvetersysteem zorgt voor een stevige, veilige pasvorm zonder drukpunten.


Ultra 100 GTX – Bad weather runner

Voor lange runs in natte omstandigheden is de waterdichte Ultra 100 GTX de ideale keuze. Deze schoen combineert maximale demping met responsiviteit en precisie, dankzij de Vibram Megagrip en Traction Lugs zool.

De tussenzool biedt comfortabele demping en een energierendement van meer dan 10%, terwijl de anatomisch correcte hielconstructie voor stabiliteit zorgt. Het traditionele vetersysteem en de naadloze tongconstructie voorkomen drukpunten en zorgen voor een comfortabele pasvorm.


Doe mee en win een Dynafit Ultra trailset

Om de lancering van deze innovatieve trailschoenen te vieren, organiseert Dynafit samen met Gearlimits een exclusieve weggeefactie! Maak kans op een Dynafit Ultra trailset door deel te nemen aan de actie op Instagram. Lees hieronder meer over de te winnen producten en hoe je kunt meedoen.

Innovatie op de trails met de nieuwe Dynafit trailschoen

Dynafit blijft de grenzen verleggen in de wereld van trailrunning en bergsporten, en met deze nieuwe collectie trailschoenen ben jij klaar om de uitdagingen van de trails aan te gaan en je prestaties naar een hoger niveau te tillen.

Wat kan je winnen?

Deze producten van Dynafit kan jij winnen:  

  • Ultra S-Tech Shirt (dames of heren)
  • Ultra 2in1 Shorts heren of Ultra 2in1 Skirt dames
  • Tech Trucker Cap of Graphic Performance Headband
  • Ultra Pro 2 Trailschoenen (dames of heren)

Wat je hiervoor moet doen?

Eenvoudig! Ga naar de Instagram Dynafit Ultra trailset post en volg de instructies.

Succes!!

Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.
Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gerelateerd

DJI Avata 360: 8K 360° drone die filmen en vliegen samenvoegt

De DJI Avata 360 is een 8K 360° drone met FPV-functionaliteit die flexibiliteit in montage…

Toyota Land Cruiser 250: modder of comfort?

De Toyota Land Cruiser 250 komt in twee varianten met een duidelijk verschillend karakter. De…

De Peli ATX 25: harde check-in koffer voor wie niets wil overlaten aan toeval

De Peli ATX 25 is een harde check-in koffer die ontworpen is voor maximale bescherming en intensief…

De Arc’teryx Sylan 2 is een snelle trailschoen die je nét een stap voor blijft

De Arc’teryx Sylan 2 is een lichte, snelle trailschoen met carbonplaat en rocker, ontworpen voor…

De Thule RoundTrip MTB duffel is gemaakt voor mountainbikers met veel gear

De Thule RoundTrip MTB duffel 70L is een nieuwe fietstas die speciaal ontworpen is voor…

Tactische roots, outdoor hart: vier stukken gear die meer kunnen dan je denkt

Tactische gear heeft een reputatie. Het wordt ontwikkeld voor professionals die geen ruimte hebben…

Salewa Speed Hiking collectie 2026 zet het tempo zelf

Salewa kiest in 2026 niet voor harder, maar voor bewuster. De Speed Hiking collectie draait om…

De Amazfit Active 3 Premium maakt data mainstream

Met de Amazfit Active 3 Premium wordt lactaatmeting betaalbaar voor recreatieve hardlopers. Wat…

De Fjällräven Kajka X-Lätt zet lichtgewicht trekking op scherp

Lichtgewicht is allang geen niche meer. Het is een overtuiging geworden. Minder kilo’s op de rug,…