Gear

GoPro introduceert de Hero 6 action camera

gearlimits-tech-gopro-introduceert-de-hero-6-action-camera
GoPro heeft de opvolger van de Hero 5 Black aangekondigd; de Hero 6 Black. Deze komt in dezelfde behuizing als de Hero 5 maar heeft een nieuwe processor gekregen en nu de mogelijkheid een 4k-video op 60 fps en 1080p-beeld op 240 fps filmen. GoPro ontwikkelde in-house een processor – de GP1-beeldprocessor – die zorgt ook voor een betere beeldstabilisatie, betere opnames in het (half)donker en een groter dynamisch bereik. Dus nu is het ook mogelijk HDR-opnames en foto’s tot 12 megapixel te maken. De Hero 6 Black ondersteunt snellere wifi-verbindingen (5GHz) en is waterdicht tot 10 meter diepte. Hier nog even de belangrijkste details van de GoPro Hero 6 op een rij:
  • De GoPro Hero 6 heeft 4K-video mogelijkheid met 60 fps en slow-motion met 1080p (240 fps)
  • De dynamic range & lowlight performance is verbeterd
  • Verbeterde stabilisatie
  • 5GHz WIFI zorgt voor een 3x snellere verbinding dan de Hero 5
  • 2 inch display met “pinch-to-zoom” mogelijkheid
[vc_separator]

GoPro Hero 6 Black

De camera is te koop voor € 570,-
[vc_btn title=”BEKIJK PRODUCT” style=”flat” shape=”square” color=”black” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.coolblue.nl%2Fproduct%2F789107%2Fgopro-hero-6-black.html||target:%20_blank|”]

Lees ook  Riseful RollPro III GoPro Organizer

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Gerelateerd

Dynafit Reflective Collection: zichtbaar blijven als de dagen korter worden

De Dynafit Reflective Collection maakt je van kop tot teen zichtbaar tijdens donkere najaarsruns….

Welke Fjällräven Expedition-jas past bij jou? Vier jassen voor vier soorten winter

Vier jassen, één naam en totaal verschillende winters. Welke Fjällräven Expedition-jas past bij…

De jas die je niet meer uittrekt: Mammut Aenergy Air IN met Loopinsulation Active

Aantrekken bij de auto en pas weer uit bij de auto. De Mammut Aenergy Air IN met Loopinsulation…

De Heimplanet Mavericks Dune: opvallen is niet meer verplicht

Heimplanet introduceert de Mavericks Dune, de eerste uitvoering van zijn opblaasbare expeditietent…

Waarom Mammut twee keer touw in je jas stopt

Aantrekken, uittrekken, weer aantrekken: elke hiker kent het. We vergelijken Mammut Loopinsulation…

Junya Watanabe X Mammut: de berg in de stad

Junya Watanabe dook in het archief van Mammut en kwam terug met zes jassen en een rugzak. Ventile,…

Arc’teryx System 0: de Sperro SV is een hardshell die je hoort te verslijten, niet te vervangen

Arc’teryx lanceert System 0, een ontwerpkader dat circulariteit vanaf de eerste schets inbouwt. De…

De Garmin fēnix 9 Pro belt nu zelf om hulp

Garmin presenteert de fēnix 9 en fēnix 9 Pro. Het Pro-model krijgt een titanium kast, een scherm…

Dynafit maakt van zichtbaarheid een designkeuze – de nieuwe Reflective-collectie

Dynafit lanceert een complete Reflective-collectie voor heren en dames, met 360°-reflecterend…