Gear

GearBite: Het lichtgewicht Nathan Vaporkrar-2 4L hardloopvest

gearbite-het-lichtgewicht-nathan-vaporkrar-2-4l-hardloopvest-main
Het lichtgewicht hardloopvest Vaporkrar-2 van Nathan is ontworpen in samenwerking met ultramarathonloper Rob Krar. Het herenvest is optimaal ademend en sluit perfect aan op het bovenlichaam. De zakken aan de voorzijde zijn voorzien van twee zachte 600 ml soft flask flacons met een verlengd drinkslangetje om onderweg gemakkelijk te drinken. De opbergruimte aan de voorzijde is groot genoeg voor een plussize smartphone. De verstelbare banden ter hoogte van het borstbeen geven maximale flexibiliteit. Aan de achterkant bevindt zich een grote zak met aan de binnenzijde een compartiment voor een 1,5 L waterreservoir. De verschillende opbergzakjes zijn makkelijk toegankelijk voor repen of gelletjes onderweg. De totale opbergruimte bedraagt 4 liter. Reflecterende details zorgen voor 360-graden zichtbaarheid.

Hydratatieplan

Uitdroging is de belangrijkste oorzaak van blessures tijdens trainingen. Je lichaam bestaat voor 65% uit water dus iedereen van beginnend tot professioneel hardloper heeft een hydratatieplan nodig om goed te kunnen presteren en sneller te herstellen. Het Nathan Vaporkrar-2 hardloopvest is dan je ideale buddy. De Nathan Vaprokrar-2 4L is verkrijgbaar bij outdoor- en sportwinkels en webshops. Kleur: Slate Grey. Gewicht zonder flacons: 207 g, met flacons: 306 g.
[vc_empty_space]

Lees ook  GearBite: on-to-go met de Haglöfs Spitz jas

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Gerelateerd

De Garmin fēnix 9 Pro belt nu zelf om hulp

Garmin presenteert de fēnix 9 en fēnix 9 Pro. Het Pro-model krijgt een titanium kast, een scherm…

Dynafit maakt van zichtbaarheid een designkeuze met de nieuwe Reflective-collectie

Dynafit lanceert een complete Reflective-collectie voor heren en dames, met 360°-reflecterend…

Cube schrijft een nieuw hoofdstuk voor zijn race- en mountainbike collectie

Cube vernieuwt de race-, gravel- en mountainbikecollectie grondig, met een lichtere Litening Aero…

De Hoka Tecton X 4 is lichter, stijver, en nog steeds geen speelgoed

HOKA vernieuwt de Tecton X met PROFLY X-technologie, een lichter Vibram-zool en een verbeterd…

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer: één schoen voor kracht én kilometers

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer, een schoen die kracht en kilometers moet combineren….

Keb Lätt: Fjällräven’s antwoord op de ultralight-hype, zonder het ultralight-gedoe

Fjällräven en lichtgewicht zijn twee woorden die je niet automatisch in één zin gebruikt. Het…

ThruDark lanceert drie rugzakken. Eén ervan was al op de Everest.

ThruDark brengt drie technische rugzakken uit. Eén stond al op de Everest. De Orbital 30L en…

Satisfy x Oakley Chapter VII als het heet wordt begint het pas

Satisfy en Oakley lanceren Chapter VII: een systeem voor extreme hitte met de limiteerde Straight…

Zo bouwt Amazfit het ultieme HYROX-training systeem

Amazfit lanceert een volledig hybrid-trainingsecosysteem rond de Balance 3 en Balance Ultra,…