Gear

GearBite: de nieuwe Garmin fenix 5 Plus serie

gearlimits-gearbite-de-nieuwe-garmin-fenix-5-plus-serie-main
Garmin heeft zojuist haar nieuwe smartwatches – de fenix 5 Plus serie – gelanceerd. De fenix 5S Plus, fenix 5 Plus en fenix 5X Plus zijn net als de eerdere fenix 5 smartwatches ontworpen voor sport en outdoor en zijn o.a. uitgebreid met topokaarten, muziek, Garmin Pay en Pulse Ox saturatiemeting op de pols (Pulse Ox alleen op fenix 5X Plus). Deze smartwatches zijn niet alleen voor bergbeklimmers, atleten en outdoor liefhebbers, maar ook voor urbanturers. De fenix 5X Plus is de eerste Garmin wearable met een Pulse Ox-sensor. Deze sensor meet de zuurstofsaturatie in het bloed op de pols, wat van essentieel belang kan zijn bij activiteiten op grote hoogte. Zo kan tijdens een zware klimpartij van tijd tot tijd gecheckt worden hoe goed het lichaam zich aanpast aan de ijlere lucht. Elk formaat sporthorloge uit de Plus serie beschikt over Garmin Pay voor contactloos betalen. Ook is de fenix 5 Plus te personaliseren met zelfgekozen widgets, gegevensvelden, wijzerplaten en apps. Of koppel de smartwatch aan een daarvoor geschikte smartphone om ook op up-to-date te blijven van je laatste oproepen, sms’jes, e-mails en alle ins en outs op social media. De fenix 5 Plus serie is verkrijgbaar medio juni 2018 in de winkel. De verkoopadviesprijzen variëren van € 699,99 tot € 1.149,99. Meer informatie over de Garmin fenix 5 serie vind je hier

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gerelateerd

Dynafit maakt van zichtbaarheid een designkeuze met de nieuwe Reflective-collectie

Dynafit lanceert een complete Reflective-collectie voor heren en dames, met 360°-reflecterend…

Cube schrijft een nieuw hoofdstuk voor zijn race- en mountainbike collectie

Cube vernieuwt de race-, gravel- en mountainbikecollectie grondig, met een lichtere Litening Aero…

De Hoka Tecton X 4 is lichter, stijver, en nog steeds geen speelgoed

HOKA vernieuwt de Tecton X met PROFLY X-technologie, een lichter Vibram-zool en een verbeterd…

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer: één schoen voor kracht én kilometers

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer, een schoen die kracht en kilometers moet combineren….

Keb Lätt: Fjällräven’s antwoord op de ultralight-hype, zonder het ultralight-gedoe

Fjällräven en lichtgewicht zijn twee woorden die je niet automatisch in één zin gebruikt. Het…

ThruDark lanceert drie rugzakken. Eén ervan was al op de Everest.

ThruDark brengt drie technische rugzakken uit. Eén stond al op de Everest. De Orbital 30L en…

Satisfy x Oakley Chapter VII als het heet wordt begint het pas

Satisfy en Oakley lanceren Chapter VII: een systeem voor extreme hitte met de limiteerde Straight…

Zo bouwt Amazfit het ultieme HYROX-training systeem

Amazfit lanceert een volledig hybrid-trainingsecosysteem rond de Balance 3 en Balance Ultra,…

Hittegolf op de trail? Fjällräven Abisko heeft de fix

De warmste hikes die ik ooit liep, gingen niet mis door mijn benen, maar door mijn kleding. Een…