Gear

GearBite: de Keen Targhee Lace Boot High hybride hiking schoenen

gearbite-de-keen-targhee-lace-boot-high-hybride-hiking-schoenen-main
Terwijl op dit moment de mussen van het dak vallen, is het wel goed weer te kijken naar wat er de komende herfst/winter in de winkels ligt. De Keen Targhee hiker is al bijna een decennium lang de keuze van veeleisende outdoor sportievelingen over de hele wereld. Deze hybride staat bekend om zijn comfort, performance en sterke duurzaamheid. Voor herfst/winter 2018 breidt Keen de categorie uit. Klaar om avontuur door weer en wind te inspireren dit seizoen.
De Targhee Lace Boot High van Keen is goed uitgerust voor elk terrein. Het bovenwerk is gemaakt van gecertificeerd waterbestendig leer met een hoge resistentie tegen zout, afkomstig van de Leather Working Group looierijen (net als de andere modellen van de Targhee collectie). Dit winterse werkpaard heeft Keen gepatenteerde teenbescherming en aluminium veterhaken voor een aanpasbare perfecte en zekere fit. Uitgerust met een zeer waterdicht en ademend KEEN.Dry membraan en 200g KEEN.Warm isolatie om je voeten warm en droog te houden bij extreme kou. De Targhee Lace High is ontworpen om je voeten te beschermen tot wel -32°c. Een dual density, door compressie, gevormde EVA middenzool met externe schacht voor stabiliteit geeft een slijtvaste en lichtgewicht demping op ieder terrein. Een nieuwe KEEN.Freeze buitenzool met grof 4mm multi-directional profiel geeft vooruitstrevende tractie op sneeuw en ijs. Ook verkrijgbaar in een middelhoge laars met een waterbestendig leren bovenwerk, 100g beschermende KEEN.Warm isolatie en reactieve KEEN.Freeze rubberen buitenzool met superieure grip en flexibiliteit op gladde ondergrond.
Lees ook  LongRunReview: KEEN Feldberg Hiking Schoenen
Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.
Foto van Hayco Volkers

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gerelateerd

DJI Avata 360: 8K 360° drone die filmen en vliegen samenvoegt

De DJI Avata 360 is een 8K 360° drone met FPV-functionaliteit die flexibiliteit in montage…

Toyota Land Cruiser 250: modder of comfort?

De Toyota Land Cruiser 250 komt in twee varianten met een duidelijk verschillend karakter. De…

De Peli ATX 25: harde check-in koffer voor wie niets wil overlaten aan toeval

De Peli ATX 25 is een harde check-in koffer die ontworpen is voor maximale bescherming en intensief…

De Arc’teryx Sylan 2 is een snelle trailschoen die je nét een stap voor blijft

De Arc’teryx Sylan 2 is een lichte, snelle trailschoen met carbonplaat en rocker, ontworpen voor…

De Thule RoundTrip MTB duffel is gemaakt voor mountainbikers met veel gear

De Thule RoundTrip MTB duffel 70L is een nieuwe fietstas die speciaal ontworpen is voor…

Tactische roots, outdoor hart: vier stukken gear die meer kunnen dan je denkt

Tactische gear heeft een reputatie. Het wordt ontwikkeld voor professionals die geen ruimte hebben…

Salewa Speed Hiking collectie 2026 zet het tempo zelf

Salewa kiest in 2026 niet voor harder, maar voor bewuster. De Speed Hiking collectie draait om…

De Amazfit Active 3 Premium maakt data mainstream

Met de Amazfit Active 3 Premium wordt lactaatmeting betaalbaar voor recreatieve hardlopers. Wat…

De Fjällräven Kajka X-Lätt zet lichtgewicht trekking op scherp

Lichtgewicht is allang geen niche meer. Het is een overtuiging geworden. Minder kilo’s op de rug,…