Gear

De Yuneec Breeze, een must-have action sports drone

de-breeze-een-must-have-action-sports-selfie-drone-van-yuneec-main
Yuneec presenteerde op de IFA in Berlijn de Breeze, een slimme 4K drone. Met de Breeze Cam-app – die beschikbaar is voor Android en iOS – gebruik je je smartphone als afstandsbediening, met live weergave van beelden en de mogelijkheid om ieder Breeze-moment via social media te delen. De Breeze heeft een diameter van slechts 24 centimeter en weegt maar 385 gram, waardoor hij in iedere tas past. De drone is uitermate geschikt voor je geplande en ongeplande outdoor activiteiten. Dankzij een verticaal beweegbare camera van hoge kwaliteit, en een geavanceerde Ambarella camera-chipset doen de foto- en video-opnamen absoluut niet onder voor een ActionCam. Daarnaast is de Breeze uitgerust met GPS en Optical Flow, wat zowel binnen als buiten voor een zeer stabiele vlucht zorgt. De 4K drone is dankzij de ingebouwde GPS in staat de gebruiker overal te volgen.

yuneec-breeze-functiesBreeze besturing

Ook is de Breeze met slechts één druk op de knop te landen, is hij in een baan om de gebruiker of een ander object te sturen en via een vooraf ingestelde route veilig te laten vertrekken (Auto-Flightmode: Selfie, Follow Me, Orbit, Journey, Return Home). Daarnaast is de Breeze eenvoudig te bedienen en handmatig te besturen met de Pilot-Mode. Bediening in deze modus gaat via virtuele controller sticks of door je smartphone te bewegen. Dankzij deze gemakkelijke bediening en de eenvoudige configuratie is de Breeze snel klaar voor een vlucht en zelfs geschikt voor gebruikers met weinig ervaring. De winkeladviesprijs is rond de € 500,- en vanaf september te koop.

Lees ook  12 Tips voor een Goede Wintersport Action Film

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gerelateerd

Arc’teryx System 0: de Sperro SV is een hardshell die je hoort te verslijten, niet te vervangen

Arc’teryx lanceert System 0, een ontwerpkader dat circulariteit vanaf de eerste schets inbouwt. De…

De Garmin fēnix 9 Pro belt nu zelf om hulp

Garmin presenteert de fēnix 9 en fēnix 9 Pro. Het Pro-model krijgt een titanium kast, een scherm…

Dynafit maakt van zichtbaarheid een designkeuze met de nieuwe Reflective-collectie

Dynafit lanceert een complete Reflective-collectie voor heren en dames, met 360°-reflecterend…

Cube schrijft een nieuw hoofdstuk voor zijn race- en mountainbike collectie

Cube vernieuwt de race-, gravel- en mountainbikecollectie grondig, met een lichtere Litening Aero…

De Hoka Tecton X 4 is lichter, stijver, en nog steeds geen speelgoed

HOKA vernieuwt de Tecton X met PROFLY X-technologie, een lichter Vibram-zool en een verbeterd…

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer: één schoen voor kracht én kilometers

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer, een schoen die kracht en kilometers moet combineren….

Keb Lätt: Fjällräven’s antwoord op de ultralight-hype, zonder het ultralight-gedoe

Fjällräven en lichtgewicht zijn twee woorden die je niet automatisch in één zin gebruikt. Het…

ThruDark lanceert drie rugzakken. Eén ervan was al op de Everest.

ThruDark brengt drie technische rugzakken uit. Eén stond al op de Everest. De Orbital 30L en…

Satisfy x Oakley Chapter VII als het heet wordt begint het pas

Satisfy en Oakley lanceren Chapter VII: een systeem voor extreme hitte met de limiteerde Straight…