Gear

De Yeti Highlands Olive collectie, geïnspireerd op Schotland

Als ik iets over Schotland lees gaat mijn hart sneller kloppen. Als het dan ook nog in combinatie is met outdoor gear of gadgets, dan heb je helemaal mijn aandacht. Yeti lanceerde onlangs de Yeti Highlands collectie, geïnspireerd door het rijke en ruige terrein in Schotland.

Generaties lang hebben families gejaagd, gevist en rondgezworven door deze oude Schotse heuvels, vervuld van een gevoel van vrede en besef van het moment. Samen met de Schotse ‘vliegvisser’ Corin Smith komt Yeti met een collectie in de kleur Highland Olive.

De Yeti Highlands Olive collectie, geïnspireerd op Schotland

Corin Smith

Corin bracht zijn jeugd door op een kleine schapenboerderij in de hooglanden van Schotland, maar verliet die als tiener op zoek naar avontuur. Na bijna twintig jaar reizen en werken over de hele wereld, kwam hij terug naar zijn roots in Perthshire. Hij woont buiten en staat nog steeds versteld van de landschappen, mooie kleuren en slecht weer. Een van die kleuren is Highland Olive, een kleur die volledig is geïnspireerd op het Schotse ruige terrein.


“Als je in dit landschap bent, voelt het alsof je reist door de tijd en geschiedenis. Je hebt schitterende meren in hooggelegen heidegebieden en het kleurenpalet is altijd heel subtiel.”

De Yeti Highlands Olive collectie, geïnspireerd op Schotland

ALS JE IN DIT LANDSCHAP BENT, VOELT HET ALSOF JE REIST DOOR DE TIJD EN GESCHIEDENIS.

Corin Smith | vliegvisser

Highland olive

De kleur is gebaseerd op de olijfgroene paletten in de Schotse Hooglanden. Het landschap dat Corin Smith als vliegvisser elke dag weer meemaakt als hij erop uit is. Deze seasonal kleur is onderdeel van de Yeti Fall specials, zoals ook Harvest Red en Sharptail. Deze kleuren zijn limited, op = op. Slechts enkele coolers en drinkwaren komen in deze kleur en niet elke dealer voert die kleuren. De hele collectie vind je hier

Lees ook  The Yeti Adventure Challenge

In Nederland vind je de Yeti Highlands Olive collectie bij Vuur en Rook, Outdoor XL, Behind the Pines en Het Brabants Jachthuis.

De Yeti Highlands Olive collectie, geïnspireerd op Schotland

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.

Hayco Volkers

Ik heb sinds mijn jeugd tot nu een groot aantal sporten beoefend. Mijn eerste sporten als kind waren judo en atletiek. Later kwamen daar mountainbiken, wandelen, mountainbiken, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf en windsurfen, roeien en krav maga bij.

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Gerelateerd

Cube schrijft een nieuw hoofdstuk voor zijn race- en mountainbike collectie

Cube vernieuwt de race-, gravel- en mountainbikecollectie grondig, met een lichtere Litening Aero…

De Hoka Tecton X 4 is lichter, stijver, en nog steeds geen speelgoed

HOKA vernieuwt de Tecton X met PROFLY X-technologie, een lichter Vibram-zool en een verbeterd…

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer: één schoen voor kracht én kilometers

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer, een schoen die kracht en kilometers moet combineren….

Keb Lätt: Fjällräven’s antwoord op de ultralight-hype, zonder het ultralight-gedoe

Fjällräven en lichtgewicht zijn twee woorden die je niet automatisch in één zin gebruikt. Het…

ThruDark lanceert drie rugzakken. Eén ervan was al op de Everest.

ThruDark brengt drie technische rugzakken uit. Eén stond al op de Everest. De Orbital 30L en…

Satisfy x Oakley Chapter VII als het heet wordt begint het pas

Satisfy en Oakley lanceren Chapter VII: een systeem voor extreme hitte met de limiteerde Straight…

Zo bouwt Amazfit het ultieme HYROX-training systeem

Amazfit lanceert een volledig hybrid-trainingsecosysteem rond de Balance 3 en Balance Ultra,…

Hittegolf op de trail? Fjällräven Abisko heeft de fix

De warmste hikes die ik ooit liep, gingen niet mis door mijn benen, maar door mijn kleding. Een…

Einde van de GPX-omweg: AllTrails navigeert nu rechtstreeks op je Coros

AllTrails en COROS lanceren een directe integratie waarmee je routes rechtstreeks naar je…