Gear

De langverwachte ThruDark HeriTech collectie in samenwerking met Jason Fox

De langverwachte ThruDark HeriTech collectie in samenwerking met Jason Fox

ThruDark heeft recent de langverwachte “HeriTech” collectie gelanceerd, met een unieke samenwerking met merkambassadeur en oude vriend Jason Fox – “Foxy”. Deze eerste collectie bestaat uit een overshirt en een broek gemaakt van het fijnste ultradroge gewaxte katoen van British Millerain, de oudste en meest toonaangevende fabrikant van gewaxt katoen ter wereld.

De parel in de collectie zal ongetwijfeld de fisherman rib knit jumper zijn – de eerste die is versterkt met de sterkste synthetische vezels die de mens kent, Cordura en Dyneema. Met 100% zuivere wol, voor maximaal comfort en isolatie, duurzaam gecertificeerd en afkomstig uit Nieuw-Zeeland. De HeriTech-lijn van ThruDark rust de moderne man effectief uit met zowel de klassieke stijl als de geavanceerde functionaliteit die nodig is voor de urban tot outdoor lifestyle.

Wie is Jason Fox?

De langverwachte ThruDark HeriTech collectie in samenwerking met Jason Fox

Oud-Special Forces-persoon Jason Fox is waarschijnlijk het bekendst vanwege zijn verschijning in het Britse televisieprogramma “SAS: Who Dares Wins”. In dit programma worden deelnemers fysiek en mentaal uitgedaagd in een intense trainingsomgeving die is gebaseerd op de selectieprocessen van de Special Air Service (SAS), een elite-eenheid van het Britse leger. Jason Fox fungeerde als een van de instructeurs in het programma, waarbij hij zijn expertise als voormalig lid van de Special Forces gebruikte om de deelnemers te begeleiden en te evalueren tijdens hun uitdagingen. 

I’ve worked closely with ThruDark for years now and this is a really exciting opportunity for me to put my own personal touch on a collection that reflects my busy lifestyle, with a chance to tell my story in a new way.

Foxy, ThruDark Ambassador

British Millerain

Met zes generaties textielinnovatie achter zich is British Millerain niet alleen de originele, maar ook de wereldleider in gewaxt katoen. Het in Lancashire geboren bedrijf produceerde zijn eerste gepatenteerde regenwerende finish in 1894. Na meer dan een eeuw van verfijning, onderzoek en herontwikkeling komt het TekWax katoen van British Millerain naar ThruDark.


Gewaxt katoen werkt zo goed als waterdichte barrière omdat de holle vezels kunnen worden opgevuld met was en deze vasthouden, waardoor de vezels waterdicht worden. Wat het TekWax katoen van British Millerain echter onderscheidt, is de ultradroge afwerking. Deze ultradroge afwerking is zorgvuldig geselecteerd door ThruDark om alle functionele prestaties van een klassiek gewaxt doek te bieden zonder het vochtige gevoel van traditioneel gewaxt katoen.

Lees ook  ThruDark: de beste combinatie tussen tactical en outdoor kleding

Een primeur voor gebreide kleding

ThruDarks eerste stap in de wereld van gebreide kleding is, zoals het hoort, compromisloos cool. Met een Woolmark en Oeko-Tex gecertificeerde Nieuw-Zeelandse wol in een zware, ribgebreide, fisherman stijl constructie en voor de allereerste keer een premium wollen pullover versterkt met Cordura/Dyneema mix versterkingen. Cordura en Dyneema zijn twee van de sterkste door de mens gemaakte vezels op de planeet en worden routinematig gebruikt, van militaire hardware tot ruimtestations – het gebruik ervan in een wollen pullover is ongekend. Ongekende innovatie, breigoed als geen ander, de perfecte balans tussen gevoel en stevigheid.

De langverwachte ThruDark HeriTech collectie in samenwerking met Jason Fox

Friendly forces 

Het assortiment is ontworpen en gelanceerd in samenwerking met voormalig UKSF-operator, nu avonturier, schrijver en voorvechter van gezondheid voor mannen Jason Fox. Het is bedoeld om te voldoen aan de behoeften van de moderne man. Voor mensen die op zoek zijn naar functionele, klassieke stijlen die net zo effectief zijn in de bergen als in de directiekamer.

De langverwachte ThruDark HeriTech collectie in samenwerking met Jason Fox

Meer informatie over The Foxy Collection


Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Gear voor wie geen concessies doet

Gearpoint.nl is dé plek voor tactische en outdoor uitrusting die werkt wanneer het moet. Van professionals tot fanatieke buitensporters: hier draait alles om kwaliteit, innovatie en gear waarop je blind kunt vertrouwen.

GET TO THE POINT 〉


 

 

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Trailrun wedstrijden 2025: Alles wat je moet weten

Boordevol hoogtepunten: van de Alpen tot de middernachtzon – vind je volgende grote uitdaging met Dynafit!

NAAR DE KALENDER 〉


 

 

Gerelateerd

Dynafit maakt van zichtbaarheid een designkeuze met de nieuwe Reflective-collectie

Dynafit lanceert een complete Reflective-collectie voor heren en dames, met 360°-reflecterend…

Cube schrijft een nieuw hoofdstuk voor zijn race- en mountainbike collectie

Cube vernieuwt de race-, gravel- en mountainbikecollectie grondig, met een lichtere Litening Aero…

De Hoka Tecton X 4 is lichter, stijver, en nog steeds geen speelgoed

HOKA vernieuwt de Tecton X met PROFLY X-technologie, een lichter Vibram-zool en een verbeterd…

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer: één schoen voor kracht én kilometers

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer, een schoen die kracht en kilometers moet combineren….

Keb Lätt: Fjällräven’s antwoord op de ultralight-hype, zonder het ultralight-gedoe

Fjällräven en lichtgewicht zijn twee woorden die je niet automatisch in één zin gebruikt. Het…

ThruDark lanceert drie rugzakken. Eén ervan was al op de Everest.

ThruDark brengt drie technische rugzakken uit. Eén stond al op de Everest. De Orbital 30L en…

Satisfy x Oakley Chapter VII als het heet wordt begint het pas

Satisfy en Oakley lanceren Chapter VII: een systeem voor extreme hitte met de limiteerde Straight…

Zo bouwt Amazfit het ultieme HYROX-training systeem

Amazfit lanceert een volledig hybrid-trainingsecosysteem rond de Balance 3 en Balance Ultra,…

Hittegolf op de trail? Fjällräven Abisko heeft de fix

De warmste hikes die ik ooit liep, gingen niet mis door mijn benen, maar door mijn kleding. Een…