Blog

De GoPro Hero 4 verwacht in oktober

tech-de-gopro-hero-4-verwacht-oktober-main
GoPro komt met een opvolger van de Hero3. De – hoe kan het ook anders – Hero4. Deze nieuwe GoPro zal de meest geavanceerde ooit worden en beschikt naast een touch-screen ook over meer mogelijkheden voor instellen. De Hero4 zal als een Silver variant op de markt komen en een Black – de top notch – variant. De Black variant zou 4K-opnames ondersteunen met een framerate van 30 fps. Voor 2,7 K geldt 50 fps, terwijl 1440P met 80 frames per seconde kan worden opgenomen. 1080P en lager kan met 120 fps worden opgenomen. De Silver variant maakt 4K-opnames met 15 fps, terwijl 2,7K en 1440p respectievelijk met 30 en 48 frames per seconde worden verwerkt. 1080P opnames maakt de Silver variant met 60 frames per seconden, terwijl de 960P- en 720P-standen respectievelijk een framerate van 100 en 120 fps hebben. Een 240 fps-stand lijkt bij beide te ontbreken. Beide camera’s hebben een 12-megapixel sensor en kunnen tot 40 meter diep. De verwachting is dat GoPro op 8 oktober de Hero4 officieel lanceert. Verkoopinformatie en prijzen zijn op dit moment nog niet beschikbaar!

Lees ook  Review: Taking Your World for a Ride... The Contour GPS

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Hayco Volkers

Ik ben oprichter van Gearlimits en sportmasseur. Van judo en atletiek in mijn jeugd tot mountainbiken, wandelen, kyokushin karate, duiken, honkbal, golf, windsurfen, roeien en krav maga: ik heb door de jaren heen vrijwel elke sport wel eens beoefend. Tegenwoordig ligt mijn focus op HYROX en trailrunning, waar ik gear test onder realistische omstandigheden. Die brede sportachtergrond, gecombineerd met mijn werk als sportmasseur, geeft me een scherp oog voor wat uitrusting daadwerkelijk waard is in de praktijk.

Gerelateerd

Junya Watanabe X Mammut: de berg in de stad

Junya Watanabe dook in het archief van Mammut en kwam terug met zes jassen en een rugzak. Ventile,…

Arc’teryx System 0: de Sperro SV is een hardshell die je hoort te verslijten, niet te vervangen

Arc’teryx lanceert System 0, een ontwerpkader dat circulariteit vanaf de eerste schets inbouwt. De…

De Garmin fēnix 9 Pro belt nu zelf om hulp

Garmin presenteert de fēnix 9 en fēnix 9 Pro. Het Pro-model krijgt een titanium kast, een scherm…

Dynafit maakt van zichtbaarheid een designkeuze – de nieuwe Reflective-collectie

Dynafit lanceert een complete Reflective-collectie voor heren en dames, met 360°-reflecterend…

Cube schrijft een nieuw hoofdstuk voor zijn race- en mountainbike collectie

Cube vernieuwt de race-, gravel- en mountainbikecollectie grondig, met een lichtere Litening Aero…

De Hoka Tecton X 4 is lichter, stijver, en nog steeds geen speelgoed

HOKA vernieuwt de Tecton X met PROFLY X-technologie, een lichter Vibram-zool en een verbeterd…

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer: één schoen voor kracht én kilometers

Artin Athletics lanceert de Hybrid Trainer, een schoen die kracht en kilometers moet combineren….

Keb Lätt: Fjällräven’s antwoord op de ultralight-hype, zonder het ultralight-gedoe

Fjällräven en lichtgewicht zijn twee woorden die je niet automatisch in één zin gebruikt. Het…

ThruDark lanceert drie rugzakken. Eén ervan was al op de Everest.

ThruDark brengt drie technische rugzakken uit. Eén stond al op de Everest. De Orbital 30L en…